دسته بندی محصولات
پارتیشن فریم لس چیست و چه انواعی دارد؟

یکی از انواع پارتیشن، پارتیشن فریم لس است که برای جدا کردن فضاهای بزرگ به محیط های کوچک استفاده میششود ما در این سایت پارتیشن فریم لس و فریم دار چیست؟ تفاوت این دو پارتیشن با هم، مزایای استفاده از پارتیشن فریم لس و هزینه ی پارتیشن فریم لس را برای شما گفته ایم  

پارتیشن شیشه ای پادیز
پارتیشن شیشه ای پادیز

پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس یک نوع از پارتیشن های شییشه ای است که در محیط های منزل، اداری، رستوران و دانشگاه استفاده میشود اما به دلیل اینکه نیازی به نگهدارنده ندارد و مقاومت بالا در محیط های اداری بیشتر استفاده میشود. پارتییشن در حالت کلی برای تقسیم بندی فضاهای بزرگ به محیط های کوچک تر است که در ادارات علاوه بر تقسیم بندی حریم خصوصی برای کارکنان خود ایجاد میکنند که میتوانند با آرامش بیشتری کار خود را انجام دهند. ما در این سایت نوعی از پارتیشن را که به آن پارتیشن فریم لس می گویند را برای شما به طور کامل توضیح میدهیم تا در صورت خرید با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید.
علاوه بر پارتیشن شیشه ای فریم لس پارتیشن فریم دار هم وجود دارد که کاربرد خاص خود را دارد که در ادامه تفاوت هر کدام از آن ها را برای شما میگوییم.

پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس چیست؟

پارتیشن شیشه ای فریم لس  هیچ فریم و قابی دور شیشه قرار نمی گیرد و فقظ به زمین و سقف متصل است  به همین دلیل زیبایی محیط را چند برابر میکند و باعث انتقال نور بیشتری در محیط میشود شما میتوانید این پارتیشن فریم لس را در ادارات، منازل، رستوران و... استفاده کنید. 
بین شیشه های پارتیشن فریم لس هیچ فاصله ای نیست و کاملا یک دست است برای همین نمیتوان در بین آن ها پرده ی کرکره ای استفاده کرد اما شما میتوانید از انواع شیشه ها از جمله شیشه ی مات، شیشه ای رنگی و... در این پارتیشن استفاده کنید.

  پارتیشن فریم دار چیست؟

پارتیشن فریم دار

در پارتیشن فریم دار هر شیشه داخل قاب آلومینیومی قرار میگیرد که زیبایی بسیاری دارد پارتیشن فریم دار علاوه بر سقف و زمین به پروفیل ها هم متصل میشود. انواع پارتیشن فریم دار داریم پاریتشن آلومینیومی فریم دار، پارتیشن ام دی اف فریم دار، پارتیشن تک جداره فریم دار و... از جمله نوع های پارتیشن فریم دار هستند.

تفاوت پارتیشن فریم دار و فریم لس

تفاوت پارتیشن فریم دار و فریم لس

پارتیشن فریم دار علاوه بر اینکه به سقف و زمین متصل است به یک دیگر توسط پروفیل ها متصل شده اند و این پارتیشن برخلاف پارتیشن فریم لس فریم و قابی دور شیشه قرار میگرد و به دلیل ظریفی در محیط های کوچک هم استفاده میشود. اما پارتیشن فریم لس هم به دلیل ضخامت بالا و مقاومت بیشتر در محیط های بزرگ استفاده میشود. هر دو این پارتیشن میتواند با انواع پارتیشن ها از جمله پارتیشن شیشه ای، پارتیشن آلومینیوم، پارتیشن ام دی اف  و.. ترکیب میشود که زیبایی بینظیری به شما میدهد. پارتیشن فریم لس نسبت به پارتیشن فریم دار به دلیل نداشتن قاب و فریم دور شیشه  زود تر طراحی و نصب میشود و هزینه ی کم تری دارد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید. 

پارتیشن فریم لس یا پارتیشن فریم دار کدام نوع بهتر است؟

پارتیشن فریم لس یا پارتیشن فریم دار کدام نوع بهتر است؟

شما با توجه به تفاوت هایی که در بالا ذکر شد میتوانید بر اساس محیطی که میخواهید پارتیشن نصب کنید نوع پارتیشن خود را انتخاب کنید و همچنین کارشناسان ما باید از محل بازدید کنند تا بتوانند بهترین نوع پارتیشن را برای شما انتخاب کنند پس نمیتوان گفت پارتیشن فریم لس بهتر از پارتیشن فریم دار است یا بالعکس.

مزایای پارتیشن فریم لس

مزایای پارتیشن فریم لس

 استفاده از پارتیشن فریم لس در محیط های اداری، منزل، رستوران و دانشگاها مزایایی دارد که شامل:

  • نصب آسان 
  • طراحی زود 
  • زیبایی فراوان 
  • حریم شخصی برای کارکنان
  • استفاده از انواع شیشه ها مثل مات، رنگی 
  • ترکیب با انواع پارتیشن ها از جمله پارتیشن پی وی سی، پارتیشن آلومینیوم، پارتیشن ام دی اف و...
  • مناسب برای محیط های اداری

هزینه ی پارتیشن فریم لس

هزینه پارتیشن فریم لس 

به دلیل اینکه پارتیشن فریم لس با انواع پارتیشن میتواند ترکیب شود برای همین نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد همچنین نصب پارتیشن اداری فریم لس یکی از هزینه هایی است که هر کدام از شرکت ها به دلیل پرسنل حرفه ای تعیین میکنند اما شرکت پارتیشن پادیز به با کم ترین هزینه پارتیشن فریس لس را به شما میدهد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
کارشناس فروش (09191275951)