دسته بندی محصولات
پارتیشن تک جداره

افراد زیادی برای تقسیم کردن فضاهای بزرگ به محیط های کوچیک از پارتیشن استفاده میکنند. پارتشن شیشه ای تک جداره یکی از انواع پارتیشن شیشه ای است که افراد زیادی برای اداره، منزل، رستوران و.... استفاده میکنند. این پارتیشن ها به دو صورت فریم دار و فریم لس نصب میشود. ما در این مقاله مزایای پارتیشن تک جداره، انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن ام دی اف تک جداره و... گفته ایم تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

پارتیشن شیشه ای پادیز
پارتیشن شیشه ای پادیز

انوع پارتیشن تک جداره

استفاده از پارتیشن تک جداره در ادارات و منازل باعث تقسیم بندی فضاها و زیبایی محیط میشود. شما میتوانید برای خرید پارتیشن شیشه ای تک جداره  از شرکت پارتییشن پادیز فضای خصوصی برای کارمندان خود ایجاد کنید. پارتیشن تک جداره دارای انواع  مختلفی است که شما میتوانیید برای خرید این دو نوع  با شرکت ما تماس بگیرید.

  • پارتیشن تک جداره شیش میل: در این پارتیشن از شیشه هایی به قطر 6 میل  استفاده میشود. این پارتیشن با انواع مختلف شیشه مثل شیشه ی مات، ساده و... طراحی و تولید میشود.
  • پارتیشن تک جداره ی 16 میل ام دی اف: ضخامت شیشه ی استفاده شده در این  پارتیشن تک جداره ی  ام دی اف،  16 میل است که نسبت به پارتیشن های دیگر بسیار بهتر و زیبا تر است.
  • پارتیشن تک جداره آلومینیومی:  در این پارتیشن علاوه بر شیشه ی ازآلومینیوم هم  استفاده میکنند. پروپفیل های آلومینیومی استفاده شده در این پارتیشن باعث سختی ومقاومت در برابر ضربه و خوردگی میشود. معمولا شیشه های استفاده شده در پارتیشن تک جداره ی آلومینیوم 17 میل است.
  • پارتیشن تک جداره ی ام دی اف: این پارتیشن علاوه بر شیشه های مختلف مثل مات، ساده و... از چوب های ام دی اف هم استفاده میکنند. پارتیشن ام دی اف محبوبیت زیادی در بین افراد به دلیل رنگ بندی و زیبایی چوب ام دی اف  پیدا کرده است بیشتر مدیران شرکت ها از پارتیشن تک جداره ام دی اف خریداری میکنند.

پارتیشن ام دی اف تک جداره

پارتیشن تک جداره فریم لس

پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا این پارتیشن ها فقط به سقف و کف توسط پیچ متصل میشوند و هیچ پروفیل عمودی در بین شیشه ها قرار نمیگیرد پس استفاده از این پارتیشن باعث میشود نور بیشتری به دفتر یا محل کار شما بیاید.
بسیاری از شرکت ها فضای کاری محدودی دارند و فکر میکنند نمیتوانند از پارتیشن های شیشه ای تک جداره استفاده کنند اما این فکر کاملا اشتباه است.  شما میتوانید در محیط های بزرگ  و محیط های کوچک  از پارتیشن تک جداره فریم لس استفاده کنید. پارتیشن تک جداره فریم لس که یکی از انواع پارتیشن هایی است به دلیل اینکه درتولید و طراحی این پارتیشن ها سعی شده است از پروفیل هایی با قطر کوچک تر استفاده شود و به دلیل محدودیت  استفاده از فریم های آلومینیومی باعث شده است تا فضای زیادی برای نصب پارتیشن تک جداره ی فریم لس  نگیرد و شما بتوانید در محیط های کوچک از پارتیشن تک جداره فریم لس استفاده کنید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرد.

پارتیشن تک جداره فریم لس

پارتیشن تک جداره فریم دار

پارتیشن تک جداره فریم دار به دلیل اینکه در هنگام نصب پروفیل ها عمودی روی شیشه قرار میگرد نسبت به پارتیشن تک جداره فریم لس مقاوم تر و محکم تر هستند.  این پارتیشن به دلیل عمودی قرار گرفتن پروفیل ها برای محیط های محدود مناسب نیست. پارتیشن تک جداره ی فریم دار برای اجرا در هر دو محیط مدرن و کلاسیک کاربرد دارد پس شما میتوانید برای خرید و نصب پارتیشن تک جداره فریم دار با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

مدل های پارتیشن تک جداره

  پارتیشن تک جداره دارای 3 مدل است که شامل:

  1. پارتیشن تک جداره مدل اسلیم 
  2. پارتیشن تک جداره مدل گرند
  3. پارتیشن تک جداره مدل پلاس

قیمت پارتیشن تک جداره

هزینه ی پارتیشن تک جداره

به دلیل انواع مختلف پارتیشن های تک جداره  نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد شما میتوانید برای تعیین قیمت با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید.

 

پارتیشن تک جداره آلومینیوم

تماس بگیرید 

پارتیشن تک جداره ام دی ف

تماس بگیرید

پارتیشن تک جداره فریم لس  تماس بگیرید
پارتیشن تک جداره فریم دار  تماس بگیرید

 
ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
کارشناس فروش (09191275951)