X

پارتیشن ام دی اف- قیمت پارتیشن ام دی اف شیشه

09191275951 کارشناس فروش
پارتیشن ام دی اف شیشه

پارتیشن ام دی اف شیشه یکی از پرطرفدار ترین نوع های پارتیشن شیشه ای است. در واقع پارتیشن شیشه ای ام دی اف پارتیشنی است که علاوه بر استفاده از شیشه از چوب های ام دی اف هم در پارتیشن بکار رفته است که زیبایی بسیار در درفتر های اداری، تجاری یا حتی در منزل ها هم ایجاد کرده است. در این پارتیشن به دلیل استفاده از چوب ام دی اف وزن بسیار سبک و از نظر قیمت هم نسبت به سایر پارتبشن های دیگر ارزان تر است. برای همین بسیاری از افراد پارتیشن ام دی اف را برای دفترکار خود استفاده میکنند. پارتیشن ام دی اف شیشه میتواند به صورت فریم لس، فریم دار، تک جداره، دوجداره و.. ساخته و نصب شود. شما میتوانید با شرکت پارتیشن پادیز برای نصب و ساخت پارتیشن ام دی اف شیشه تماس بگیررید تا با مشاوران ما به طور رایگان صحبت و مشاوره بگیرید.

پارتیشن شیشه ای پادیز
پارتیشن شیشه ای پادیز

شرکت پارتیشن پادیز برای ساخت و نصب پارتیشن ام دی اف 

  به دلیل وجود کلاهبرداران در زمینه ی پارتیشن شیشه ای اعتماد کردن به هر شرکتی کار بسیار سختی شده است. به همین خاطر شرکت پارتیشن پادیز با 15 سال سابقه در زمینه ی ساخت و نصب انواع پارتیشن ها مثل پارتیشن ام دی اف، پارتیشن  شیشه ای تک جداره و.... میتواند این اطمینان را به شما بدهد که در نصب و ساخت پارتیشن هایی شیشه ای هیج مشکلی پیش نیاید. یک شرکت با سابقه و مورد اعتماد باید دارای نمونه کار های زیادی باشد تا شما با نگاه کردن به آن پارتیشن شیشه ای  مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید. شرکت پارتیشن پادیز دارای نمونه کار هایی زیادی است که شما میتوانید در سایت آن ها را ببینید و برای اطلاعات بیشتر با مشاورران ما صحبت کنید.

پارتیشن ام دی اف شرکت پادیز


پارتیشن اداری ام دی اف 

همان طور که گفتیم در پارتیشن ام دی اف علاوه بر استفاده از شیشه چوب های ام دی اف هم بکار میرود و به همین خاطر محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کرده است و بیشتر شرکت ها از پارتیشن ام دی اف استفاده میکنند تا بتوانند علاوه بر تقسیم بندی اتاق ها، زیبایی را به محل کار یا شرکت خود بیاورند. شما میتوانید برای ساخت و نصب پارتیشن ام دی اف اداری با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.


انوع پارتیشن ام دی اف 

پارتیشن ام دی اف از نظر ساختار به دو قسمت تقسیم میشود که شامل:


پارتیشن تک جداره ی ام دی اف

 
در این نوع از پارتیشن ام دی اف از ورقه های به ضخامت 8 میلی متر ساخته میشود و شیشه ای  تک جداره ای که در آن به کار میرود میتواند به صورت مات، ساده، رنگی و... باشد. شما میتوانید در پارتیشن ام دی اف علاوه بر چوب، انواع شیشه مثل تک جداره، دوجداره و...هم به کار ببرید. پارتیشن ام دی اف تک جداره نسبت به پارتیشن ام دی اف قیمت بیشتری دارد اما به دلایل مختلفی از جمله شیشه ی تک جداره مات، ساده و... نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. شما میتوانید با شرکت پارتیشن پادیز برای نصب و ساخته پارتیشن تک جداره ام دی اف تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

پارتیشن ام دی اف تک جداره


پارتیشن دوجداره ام دی اف

این پارتیشن همانن پارتیشن تک جداره ام دی اف است ولی با این تفاوت که شیشه ی بکار رفته به صورت دوجداره است.  این پارتیشن به دلیل استفاده از شیشه ی دو جداره دارای عایق صدا، کنترل نور و... است. درباره ی هزینه ی نصب و ساخت پارتیشن دوجداره ام دی اف با توجه به مساحت مکان شما و دستمزد پرسنل متفاوت است و نمیتوان قیمت ثابتی تعیین کرد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید.


مزایای پارتیشن ام دی اف


 استفاده از پارتیشن ام دی اف مزیت هایی دارد که شامل:

  • بسیار سبک است 
  • قابلیت حمل دارد یعنی شما میتوانید پارتیشن ام دی اف را توسط فرد متخصص باز کنید و در یک شرکت دیگر نصب کنید.
  • نسبت به سایر پارتیشن های شیشه ارزان تر است 
  • تنوع در طرح و رنگ های پارتیشن ام دی اف
  • امکان استفاده از شیشه های مات، رنگی و.... 
  • استفاده از پرده هایی کرکره ای در پارتیشن ام دی اف

مزیت های پارتیشن ام دی اف


انوع طرح یا مدل های پارتیشن ام دی اف 

پارتیش ام دی اف شامل 2 طرح یا مدل است که شامل:

  1. پارتیشن ام دی اف ساده: این پارتیشن از چوب های ساده ساخته شده است و زیبایی خاصی دارد. استفاده از این پارتیشن باعث میشود افراد در یک محل خصوصی قرار بگیرند یعنی به اطراف یا به بیرون دید نداشته باشند.

پارتیشن ام دی اف ساده

  1. پارتیشن ام دی اف جمع شونده: این پارتیشن از چند پنل جدا از هم تشکیل شده است و به وسیله ی لولا به هم متصل میشوند. این نوع پارتیشن به عنوان پارتشن شناور نیز شناخته میشود.

شما میتوانید برای ساخت این نوع پارتیشن ام دی اف  با شرکت  پارتیشن پادیز تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

پارتیشن ام دی اف جمع شونده


قیمت پارتیشن ام دی اف 


به دلایلی همچون پارتیشن تک جداره ام دی اف ، پارتیشن دو جداره ام دی اف، پارتیشن ام دی اف  جمع شونده و.... نمیتوان قیمت ثابتی برای پارتیشن ام دی اف تعیین کرد. به همین خاطر شما میتوانید با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید و برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما صحبت کنید.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید