دسته بندی محصولات
پارتیشن آکوستیک

پارتیشن آکوستیک یکی از انواع پارتیشن است که یکی از مزیت های آن عایق صدا است و به همین خاطر در بسیاری از ادارات از این پارتیشن استفاده میکنند. ما در این مقاله مزایا، کاربرد ها، قیمت پارتیشن آکوستیک را برای شما گفته ایم.

پارتیشن شیشه ای پادیز
پارتیشن شیشه ای پادیز

پارتیشن آکوستیک

یکی از بزرگترین دغدغه هایی که این روزا افراد با آن دست و پنجه نرم میکنند استفاده بهینه از فضای کار یا منزل خود است این مشکل زمانی حاد تر میشود که شما فضای بزرگ زیادی در اختیار داشته باشد به عنواع مثال در یک اداره با فضای بزرگ شما نیاز به کارکنان زیادی دارید و میخواهید به از تمامی فضاها استفاده بهینه کنید. حالا این سوال پیش میاید که چگونه از فضاهای اداری یا منزل  میتوانید به بهترین شکل استفاده کنید؟

یکی از کارهای که میتوانید انجام بدهید استفاده از دیوارهای کچی یا آجری است که ما به شما این را پیشنهاد نمیکنید زیرا این دیواره ها قابلیت جابه جایی ندارند و اگر شما بعدن بخواهید تغییر دکوراسیون در محل کار خود انجام بدهید نمیتوانید ین دیواره ها را جابه جا کنید علاوه بر این هزینه ی بالایی دارد. یکی از بهترین کار هایی که میتوانید بکنید استفاده ازانواع پارتیشن شیشه ای از جمله پارتیشن آکوستیک، پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم و.... است  زیرا این استفاده از انواع پارتیشن باعث میشود با تغییر دکوراسیون به راحتی این پارتیشن ها را جابه جا کنید.

پارتیشن آکوستیک شیشه ای

پارتیشن آکوستیک شیشه ای

یکی از انواع پارتیشن که محبوبیت زیادی دارد پارتیشن آکوستیک یا عایق صدا است. پارتیشن آکوستیک شیشه ای به سازه های مسطح گفته میشود که از انتشار صوت در محیط اطراف جلوگیری میکند. در این پارتیشن از دو ورقه شیشه ساخته میشود که به خوبی جلوی انتشار صدا را میگیرد به همین دلیل در بیشتر ادارات از این پارتیشن استقاده میکنند. شما در این پارتیشن میتوانید پرده های کرکره ای، شیشه های مات و رنگی استفاده کنید تا زیبایی بی نظیری به شما بدهد. علاوه بر زیبایی که به شما میدهد باعث میشود کارمند شما حریم خصوصی داشته باشد و راحت تر و با آرامش بیشتری به کار خود ادامه دهد. شما میتوانید برای خرید پارتیشن آکوستیک شیشه ای با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

10 مزیت استفاده از پارتیشن آکوستیک شیشه ای

10 مزیت استفاده از پارتیشن آکوستیک شیشه ای

همان طور که گفتیم پارتیشن آکوستیک شیشه ای محبوبیت زیادی در بین اداره ها دارد و بیشتر مدیران شرکت ها از این نوع پارتیشن به دلیل عایق بودن صدا استفاده میکنند استفاده از پارتیشن آکوستیک شیشه ای  مزیت هایی دارد که شامل:

 1. عایق صدا
 2. ظاهر زیبا
 3. حریم خصوصی برای کارکنان شرکت ها
 4. باعث افزایش روشنایی
 5. هزینه ی کم تر نسبت به دیگر پارتیشن ها
 6. نصب سریع
 7. تنوع رنگ
 8. استفاده از انواع شیشه ها رنگی، مات و...
 9. نصب پرده های کرکره ای
 10. امکان جابه جایی

این  مزایای که ما در بالا به آن اشاره کردیم مهم ترین مزیت های استفاده از پارتیشن آکوستیک بود شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرد.

انواع پارتتیشن های ضد صدا یا آکوستیک

انواع پارتتیشن های ضد صدا یا آکوستیک

پارتیشن ضد صدا به دوصورت تک جداره و دوجداره نصب میشود. در پارتیشن های ضد صدا تک جداره از یک شیشه استفاده میکنند برای همین نیاز به یک نگهدارنده یا ستون برای نصب آن وجود دارد. برای این پارتیشن ها میتوان عدد 50 تا 60 درصد  عایق صوت را در نظر گرفت. پارتیشن دوجداره از دو عدد شیشه با فاصله کمی از هم قرار دارند برای همین قابلیت بالاتری در برابر صوت دارند به طور کلی میتوان گفت پارتیشن های دوجداره آکوستیک 10 الی 20 درصد بیشتر از پارتیشن ضد صدا تک جداره عایق صدا هستند. علاوه بر عایق صدا بودن در پارتیشن های دوجداره میتوان پرده های کرکره ای به کار برد تا زیبایی بیشتر به محیط بدهد. شرکت پارتیشن پادیز یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در زمینه فروش انواع پارتیشن آکوستیک( پارتیشن تک جداره، پارتیشن دو جداره) فعالیت میکند برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید. پارتیشن آکوستیک انواع مختلفی دارد که شامل:

قیمت پارتیشن آکوستیک

قیمت پارتیشن آکوستیک

بسیاری از ادارات، منازل، رستوران و.... از این پارتیشن استفاده میکنند قیمت این پارتیشن به دلایل زیادی همچون انواع مختلف پارتیشن، نوع شیشه  و.... بستگی دارد برای همین نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. شما میتوانید برای تعیین قیمت دقیق و اطلاعات بیشتر با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید.

پارتیشن آکوستیک در کدام مکان ها استفاده میشد؟

پارتیشن آکوستیک در مکان های مختلفی استفاده میشود که شامل:

 • استفاده در کتابخانه و سالن های مطالعه
 • در ادارات
 • در منزل
 • در رستوران ها
 • و.....ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
کارشناس فروش (09191275951)