X

پارتیشن دوجداره

09191275951 کارشناس فروش
پارتیشن دو جداره

استفاده از پارتیشن ها برای کوچک تر کردن فضاهای بزرگ به محیط های کوچک است که در ادارات، منازل و رستوران ها به کار میرود. از این پارتیشن بیشتر در ادارات یا شرکت اسفاده میشود البته که ما انواع پارتیشن از جمله پارتیشن دوجداره، پارتیشن تک جداره و ... داریم که در بسیاری از اداره ها این این پارتیشن ها استفاده میشود.

پارتیشن شیشه ای پادیز
پارتیشن شیشه ای پادیز

همان طور که میدانید استفاده از پارتیشن ها در ادارات علاوه بر زیبایی میتواند حریم خصوصی برای کارمندان شما ایجاد کند. یکی از پرطرفدار ترین نوع های پارتیشن، پارتیشن دوجداره است که بیشتر در ادارات از این پارتیشن استفاده می کنند. پارتیشن دوجداره میتوان با نوع های دیگر پارتیشن از جمله پارتیشن ام دی اف، پارتیشن آلومینیوم و ... ترکیب شود و زیبایی بی نظیری به دفتر کار، منزل و رستوران شما بدهد. 

پارتیشن دوجداره چیست؟

پارتیشن دوجداره چیست

همان طور که گفتیم پارتیشن دوجداره محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کرده است و بسیاری از شرکت ها از این پارتیشن استفاده میکنند.

در ساختار پارتیشن های دوجداره دو  عدد شیشه ای به فاصله ی کمی نزدیک هم قرار دارند و عرض پروفیل  این پارتیشن ها نسبت به نوع های دیگر پارتیشن بیشتر است.

پارتیشن دوجداره به دلیل استفاده از  دو  عدد شیشه در آن مقاومت بیشتر نسبت به پارتیشن شیشه ای تک جداره دارد. شما میتوانید برای خرید پارتیشن دوجداره با شرکت پارتیشن پاردیز تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

این نوع پارتیشن مناسب فضاهای بزرگتر می باشد؛ زیرا پروفیل های استفاده شده در این مدل ضخیم تر از پارتیشن تک جداره است. از این پارتیشن در اتاق های کنفرانس، اتاق رئیس که نیازمند ایمنی بیشتری می باشد استفاده میشود. در پارتیشن دوجداره پروفیل ها به دو صورت روکار و توکار مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع پارتیشن دوجداره

همان طور که در پیش تر اشاره کردیم پارتیشن دوجداره میتواند با انواع پارتیشن ها ترکیب شود. این نوع از پارتیشن ها شامل:

پارتیشن دوجداره ام دی اف

یکی از نوع های پارتیشن که محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کرده است پارتیشن دوجداره MDF است. این پارتیشن علاوه بر استفاده از شیشه های دوجداره چوب های ام دی اف هم در آن استفاده میشود. پارتیشن ام دی اف دوجداره بیشتر در محیط های اداری استفاده میشود. 

در این پارتیشن ام دی اف 6 میلیمتری با روکش ملامینه و در شیشه دوجداره  به کاربرده شده از شیشه های 4 و 6 میلی متری با توان بالا استفاده می شود که به همین خاطر مقاومت زیادی دارد.

به دلایل زیادی نمی توان قیمت ثابتی برای پارتیشن دوجداره پادیز تعیین کرد اما شما میتوانید برای اطلاع از قیمت با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید. 

پارتیشن دو جداره  آلومینیومی

شیشه ی استفاده شده در این پارتیشن ها به صورت آلومینیومی است پارتیشن آلومینیومی شیشه ای یکی از نوع های پارتیشن شیشه دوجداره است که در ادارات، منازل، رستوران، دانشگاه ها و ... استفاده می شود. به دلیل استفاده شده از آلومینیوم در این پارتیشن قیمت این پارتیشن نسبت به سایر پارتیشن های دوجداره ارزان تر است برای همین اگر برای شما هزینه مهم است میتوانید از این پارتیشن در اداره ی خود استفاده کنید. این پارتیشن ها بسیار زیبا هستند و میتوانند فضای خصوصیی برای کارمندان شما ایجاد کند. شما میتوانید برای طراحی و ساخت پارتیشن آلومینیومی دوجداره با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای دوجداره

اگر میخواهید تغییراتی در منزل یا محل کارتان ایجاد کنید به صورتی که، فضای زیادی اشغال نکند اما تغییر چشمگیری به وجود بیاورد؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از پارتیشن شیشه ای دوجداره است. این پارتیشن تمام شیشه بودن در بسیاری از اداره ها یا محل کار استفاده میشود و باعث کاهش سر صدای محیط می شود و هم چنین حریم خصوصی برای افراد کارمندان ایجاد می شود. شما میتوانید برای خرید پارتیشن شیشه ای دوجداره با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید.

مزایای استفاده از پارتیشن دوجداره 

استفاده از پارتیشن دوجداره مزیت هایی دارد که شامل:

 • پارتیشن دوجداره مقاومت بسیار بالایی دارند 
 •  میتوان در پارتیشن دوجداره از پرده های کرکره ای استفاده کرد
 •  پارتیشن دوجداره به صورت کلاسیک و مدرن قابل اجرا است
 • این پارتیشن ها میتوانند کابل های شبکه و سیستم را از خود عبور دهند
 • به دلیل مقاومت بالا زیاد از ستون ها استفاده نمی شود
 • پارتیشن های دوجداره دارای عایق صدا هستند
 • حریم خصوصی برای کارمندان شما
 • قابلیت انتقال و نصب در فضای دیگر
 • امکان ترکیب با انوع پارتیشن ها 
 • زیبایی و جلوه ی خاص به منزل، اداره، ررستوران شما

قیمت پارتیشن دوجداره 

قیمت پارتیشن دوجداره

همان که گفتیم پارتیشن دوجداره میتواند با انواع مختلف پارتیشن ها ترکیب شود و زیبایی بی نظیری به دفترکار شما بدهد. برای همین نمیتوان قیمت ثابتی برای پارتیشن دوجداره تعین کرد زیرا ممکن است شما پارتیشن ام دی اف دوجداره بخواهید یا پارتیشن آلومینیومی دوجداره، که قیمت هر کدام از آن ها متفاوتی دارد اما شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرد.

قیمت پارتیشن دوجداره تماس بگیرید
قیمت پارتییشن ام دی اف دوجداره تماس بگیرید
قیمت پارتیشن آلومینیوم دوجداره  تماس بگیرید
قیمت پارتیشن دوجداره شیشه ای تماس بگیرید

آیا از دیوار پارتیشن دوجداره بخریم؟

پیشنهاد ما به شما در خرید پارتیشن شیشه ای این است که از شرکت های معتبر  خریداری کنید. دیوار به دلیل اینکه پارتیشن دسته دوم و قابل استفاده در سایت خود قرار میدهد نمیتوان به همین راحتی از آنجا خرید. در طراحی و تولید پارتیشن حتما باید از شیشه های با کیفیت استفاده شود تا مقاومت بالایی داشته باشد. پس برای خرید پارتیشن دوجداره میتوانید به جای استفاده از سایت دیوار از شرکت های معتبر خریداری کنید.

نصب پارتیشن دوجداره

نصب پارتیشن دوجداره

نصب پارتیشن دوجداره به دلیل استفاده از شیشه و شکنندگی آن کار راحتی نیست و نمیتوان به هرکسی برای نصب پارتیشن اعتماد کرد شما برای نصب پارتیشن دوجداره دو راه دارید که شامل:

نصب شخصی: شما میتوانید با تماس به فردی برای نصب پارتیشن دوجداره به منزل شما بیاید اما اگر اتفاقی در هنگام نصب پارتیشن بیفتد نمی توانید از هیچ شرکتی خریداری کنید.

نصاب پارتیشن توسط شرکت ها: شما میتوانید برای نصب پارتیشن به شرکت های معتبر تماس بگیرید تا نصاب های حرفه ای و با تجربه ی خود را به منزل شما بفرستد. اگر در هنگام نصب اتفاقی برای پارتیشن شما بیوفتد میتوانید از شرکت شکایت کنید. برای همین پیشنهاد ما به شما برای نصب پارتیشن دوجداره اعتماد به شرکت های معتبر مثل شرکت پارتیشن پادیز است.

خرید پارتیشن دوجداره

خرید پارتیشن دوجداره

خرید پارتیشن دوجداره از شرکت های معتبر میتواند گزینه ی خوبی باشد البته این نکته رو هم در نظر بگیرید که برای خرید پارتیشن از شرکتی خریداری کنید که دارای نمونه کار و سابقه ی کار زیادی باشد. شرکت پارتیشن پادیز با 15 سال سابقه در زمینه ی طراحی و تولید پارتیشن دوجداره یکی از شرکت های معتبر است که شما میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.


 • پارتیشن چیست؟

  در ساختار پارتیشن های دوجداره دو  عدد شیشه ای به فاصله ی کمی نزدیک هم قرار دارند و عرض پروفیل  این پارتیشن ها نسبت به نوع های دیگر پارتیشن بیشتر است.

 • قیمت پارتیشن دوجداره چقدر است؟

   نمیتوان قیمت ثابتی برای پارتیشن دوجداره تعین کرد زیرا ممکن است شما پارتیشن ام دی اف دوجداره بخواهید یا پارتیشن آلومینیومی دوجداره بخواهید که قیمت هر کدام از آن ها  متفاوتی دارد 


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید