X
بنر پارتیشن شیشه ای

انواع پارتیشن شیشه ای برای منزل و مزیت استفاده از آن

09191275951 کارشناس فروش
پارتیشن شیشه ای در منزل

پارتیشن شیشه ای محبوبیت زیادی دارد و در محیط های اداری، منزل، دانشگاه و.. استفاده می شود. یکی از مزیت های پارتیشن شیشه ای در منزل این است که به دلیل شفاف بود نور محیط را افزایش میدهد و باعث روشنایی بیشتر می شود.

پارتیشن شیشه ای پادیز
پارتیشن شیشه ای پادیز

پارتیشن شیشه ای برای منزل

استفاده از پارتیشن شیشه ای میتواند علاوه بر زیبایی، از محیط استفاده ی بیشتر بکنید. پارتیشن شیشه ای فضای زیادی را اشغال نمی کند و از طرفی به دلیل شفافیت نور را از خود عبور میدهد به همین دلیل باعث می شود محیط مورد نظر دلباز تر شود و در صورت کوچک بودن فضا، محیط بزرگتر دیده شود. این پارتیشن در ادارات، منازل، رستوران ها و.... بکار میرود اما امروزه به دلیل انواع مختلف آن پارتیشن شیشه ای برای منازل بیشتر بکار میرود و در بسیاری از خانواده ها برای تقسیم بندی فضا ها و زیبایی از این نوع پارتیشن استفاده میکنند. دیوارهای اجری و گچی ثابت هستند  و قابلیت حرکت و جابجایی را ندارند اما پارتیشن شیشه ای در منزل ، به راحتی میتوان تغییر دکوراسیون  داد و از پارتیشن های ریلی برای جابجایی آن استفاده کرد.

پارتیشن شیشه ای برای منزل در مکان های حمام، نشیمنگاه ها، آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق کار و... استفاده می شود. پارتیشن شیشه ای که در منازل بکار میرود میتواند همراه با درب های ریلی، تاشو یا لولایی اجرا شود. شما میتوانید برای خرید پارتیشن شیشه ای برای منزلتان به شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید تا  با کارشناسان ما صحبت کنید.

پارتیشن شیشه ای علاوه بر اینکه در بسیاری از منازل استفاده می شود در بسیاری از ادارات هم بکار میرود پارتیشن شیشه ای اداری یکی از پرطرفدار ترین نوع های پارتیشن است که شما میتوانید برای خرید اون نوع پارتیشن با شرکت ما تماس بگیرد.

مزیت های پارتیشن شیشه ای در منزل 

مزیت های پارتیشن شیشه ای در منزل  

پارتیشن شیشه ای به عنوان تقسیم کننده های شیشه ای شناخته می شود که بیشتر در محیط های منزل به کار میرود. استفاده از پارتیشن شیشه ای در منزل ها مزیت هایی دارد که شامل:

نور بیشتر در محیط های

استفاده از این پارتیشن به دلیل شیشه بود و شفافیت زیاد نور را از خود عبور میدهد پس علاوه بر اینکه نور در محیط کاهش پیدا نمیکند باعث بیشتر شدن نور در محیط هم می شود.

عایق صدا

عایق بودن صدا در پارتیشن شیشه ای در منازل باعث می شود فرد در آرامش بیشتر به کار ادامه دهد و بتوانید. برای عایق بودن صدا در این پارتیشن از شیشه های سکوریت  بهتر است استفاده کنید.

امکان حذف و اضافه کردن آن

یکی از مزیت های مهم پارتیشن که باعث شده است محبوبیت زیادی به خصوص در ادارات پیدا کند امکان حذف و اضافه کردن آن است.

حفظ حریم شخصی

همان طور که گفتیم استفاده از پارتیشن شیشه ای در منزل باعث می شود فرد حریم خصوصی برای خود داشته باشد بسیاری از افراد در خانه  دفترکار برای خود دارند پس می توانند از این پارتیشن استفاده کند تا حریم شخصی برای خود داشته باشند.

صرفه جویی در هزینه

دیوارهای آجری و گچی هزینه ی بالایی دارند و علاوه بر آن دیگر قابلیت جابجایی ندارند برای همین بهتر است برای صرفه جویی در هزینه از این نوع پارتیشن ها استفاده کنید.

استفاده از پارتیشن شیشه ای  برای منزل مزیت هایی دیگری هم دارد که شامل:

 • نصب پارتیشن شیشه ای در منزل به راحتی نصب می شود.
 • شما میتوانید این پارتیشن ها را با مواد شوینده بشویید.
 • بزرگ و وسیع نشان دادن فضای منزل
 • امکان استفاده از انواع پارتیشن ها

انواع پارتیشن شیشه ای در منزل

انواع پارتیشن شیشه ای در منزل

استفاده از پارتیشن برای منزلتان انواع مختلفی دارد که شامل:

 • پارتیشن ام دی اف منزل
 • پارتیشن تک جداره منزل
 • پارتیشن دوجداره منزل
 • پارتیشن آلومینیوم منزل
 • پارتیشن  و مات شونده  منزل
 • پارتیشن شیشه ای ریلی منزل

پارتیشن شیشه ای در منزل با طرح های مختلفی با توجه به سلیقه ی شما طراحی و تولید می شود. پارتیشن ها از نظر فریم به دو دسته فریم دار و بدون فریم تقسیم مشوند. شما میتوانید برای خرید هر کدام از این نوع پارتیشن ها با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید. البته این نکته رو هم در نظر بگیرید هر یک از این نوع پارتیشن ها در همه ی متراژ ها بکار میرود اما برای آنکه در محیط مورد نظر زیبایی بیشتر نمایان شود باید از یک نوع پارتیشن مناسب برای محیط استفاده کرد شما میتوانید با تماس با شرکت ما از مشاوران ما کمک بگیرید.

پارتیشن ام دی اف منزل

پارتیشن ام دی اف منزل

همان طور که از نام این پارتیشن مشخص است پارتیشن ام دی اف در واقع پارتیشنی است  که علاوه بر شیشه ، از چوب های ام دی اف هم ساخته می شود که به همین خاطر زیبایی بینظیری به محیط میدهد و یکی از پرطرفدار ترین نوع های پارتیشن در منزل است.

در زمان ساخت این مدل از پارتیشن میتوان  از انواع چوب های ام دی اف استفاده کرد و به دلیل استفاده از این چوب ها وزن کم تر و سبک تری نسبت به نوع های دیگر پارتیشن دارد. در این پارتیشن میتوان از شیشه های مات، رنگی و.... استفاده کرد. قیمت این پارتیشن به دلیل استفاده از چوب های ام دی اف ارزان تر از انواع دیگر پارتیشن است. شما میتوانید برای خرید این نوع پارتیشن با شرکت ما تماس بگیرید.

پارتیشن تک جداره منزل

پارتیشن تک جداره منزل

پارتیشن تک جداره یکی از پرطرفدار ترین نوع های پارتیشن است که در بسیاری از منازل استفاده می شود. این پارتیشن تک جداره در منزل 2 نوع است که شامل:

 1. پارتیشن تک جداره شش میل
 2. پارتیشن تک جداره 16 میل

از این پارتیشن به دلیل ضخامت کمتر نسبت به نوع های دیگر پارتیشن میتوان در متراژ ها کوچک هم استفاده کرد. نصب این پارتیشن بسیار آسان است و برای نصب آن نیاز به نگهدارنده است. شما میتوانید برای خرید پارتیشن تک جداره برای منزلتان با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید.

بسیاری از مردم تصور میکنند که نمیتوانند در محیط های کوچک از پارتیشن استفاده کنند اما این تصور کاملا اشتباه است این نوع پارتیشن به دلیل ضخامت کمتری که نسبت به پارتیشن دوجداره دارد میتواند در فضاهای بسیار کوچکی هم استفاده شود.

پارتیشن دوجداره برای منزل

پارتیشن دوجداره برای منزل

پارتیشن دوجداره از دو عدد شیشه به فاصله ی کم از هم ساخته شده است که به همین دلیل میتواند در این پارتیشن از پرده های کرکره ای و یا شیشه های مات  یا رنگی استفاده کرد. این پارتیشن نسبت به پارتیشن تک جداره مقاومت بیشتر دارد برای همین دیگر نیاز به نگهدارنده یا ستون ندارد برای همین محبوبیت زیادی پیدا کرده است. پارتیشن دوجداره برخلاف پارتیشن تک داره بیشتر در محیط های بزرگ استفاده می شود شما میتوانید برای خرید این پاریتشن با شرکت ما تماس بگیرد. این پارتیشن  به دلایل زیادی از جمله پارتیشن دوجداره آلومینیوم، پارتیشن دوجداره ام دی اف و.... نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرد.

پارتیشن شیشه ای فریم دار و فاقد فریم

در پارتیشن شیشه ای فاقد فریم از پروفیل های آلومینیوم ضد زنگ استفاده میکنند اما در پارتیشن شیشه ای فاقد فریم این طور نیست. پارتیشن فریم لس یا بدون فریم یکی از پرطرفدار ترین نوع های پارتیشن است که بسیاری از افراد از این نوع پارتیشن استفاده میکنند. شما میتوانید برای خرید پارتیشن فریم دار و یا فاقد فریم با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

قبل از خرید پارتیشن باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

شما باید قبل از خرید پارتیشن برای منزلتان نکاتی را رعایت کنید که شامل:

 • حتما عایق صدا باشد
 • فریم لس یا فریم دار بودن پارتیشن برای منزلتان
 • تک جداره یا دوجداره بودن پارتیشن
 • بودجه ی خود را مشخص کنید

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید