X

پارتیشن آلومینیومی شیشه ای -قیمت پارتیشن آلومینیوم

09191275951 کارشناس فروش
پارتیشن آلومینیومی شیشه ای

پارتیشن آلومینیوم شیشه ای یکی از پرطرفدار ترین انواع پارتیشن شیشه ای است که در ادارات به دلیل زیبایی، بیشتر بیکار میرود. به دلیل استفاده از آلومینیوم در این نوع پارتیشن ها علاوه بر زیبایی به ظریف بودن و سبک بودن مشهوراست. یکی از ویژگی های پارتیشن آلومینیوم این است که میتوان با پارتیشن شیشه ای رنگی، پارتیشن شیشه ای هوشمند، شیشه ی مات، پارتیشن شیشه ای تک جداره و.... ترکیب شود و زیبایی بی نظیری به دفتر، منزل، رستوران شما بدهد. شما میتوانید با شرکت پارتیشن پادیز برای نصب و خریداری کردن پارتیشن آلومینیوم تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

پارتیشن شیشه ای پادیز
پارتیشن شیشه ای پادیز

ویدئوی اجرای پارتیشن شیشه ای

ویدئوی اجرای پارتیشن شیشه ای
31/08/2023
فیلم یکی از پروژه های اجرا شده پارتیشن شیشه ای توسط مجموعه پادیز

ویدئو اجرای پارتیشن شیشه ای هوشمند (مات شونده)

ویدئو اجرای پارتیشن شیشه ای هوشمند (مات شونده)
31/08/2023
پارتیشن های شیشه ای مات شونده میتواند حریم شخصی شما را حفظ کند. اجرا این نوع پارتیشن ها بسیار سخت می باشد.

چرا از شرکت پارتیشن پادیز باید پارتیشن آلومینیوم و شیشه ای خریداری کنیم؟

در تهیه ی ساخت پارتیشن آلومینیوم علاوه بر خود آلومینیوم، شیشه ای بکار رفته است که بسیار شکننده است و با کوچک ترین اشتباه ممکن است بشکند پس به همین خاطر نصب و کیفیت شیشه در پارتیشن شیشه ای بسیار مهم است از طرفی هم اعتماد کردن به شرکت ها کار بسیار سختی شده است به همین خاطر شرکت پارتیشن پادیز با 15 سال سابقه و استفاده از نیرو های کاربلد و باتجربه این اطمینان را به شما میدهد تا هم از نظر کیفیت شیشه  و هم از نظر نصب پارتیشن آلومینیوم  شیشه ای  خیالتان راحت باشد. شما میتوانید برای نصب و خرید پروفیل پارتیشن آلومینیوم با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید و با مشاوران ما به طور رایگان صحبت کنید.

پارتیشن آلومینیوم اداری

پارتیشن در حالت کلی یعنی تقسیم بندی فضاهای بزرگ به فضاهای کوچک تر و استفاده از پارتیشن آلومینیوم باعث نظم در دفتر یا منزل یا رستوران ها ... شما میشود. بگذارید برایتان ی مثال بزنم فکر کنید شما در یک اداره کار میکنید که علاوه بر شما کارکنان دیگر هم هستند اگر شما از پارتیشن آلومینیومی در اداره خود استفاده نکنید مشتری یا کارفرما در اداره ی شما سر در گم میشود و نمی دانند به کدام بخش اول باید بروند به همین دلیل باعث میشود  شرکت مشتری های خود را از دست بدهد حالا تصور کنید از پارتیشن آلومینیوم  برای تقسیم بندی اداره خودتان استفاده کرده اید و وقتی مشتری وارد محل کار شما میشود هر بخش توسط پارتیشن تقسیم شده است و می داند به کجا برود تا کارش زودتر انجام شود. استفاده از پارتیشن آلومینیوم اداری در دفتر یا اداره ی شما اگر میخواهید دفتر زیبا و با نظمی داشته باشید  یکی از کارهای مهم  و ضروری است. 
شما میتوانید برای خرید پروفیل پارتیشن آلومینیوم اداری با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.

هزینه ی پارتیشن آلومینیوم


مزایای پارتیشن آلومینیومی

استفاده از پارتیشن آلومینیوم شیشه ای مزیت هایی دارد که شامل:
•    همان طور که گفتم میتواند با انواع پارتیشن شیشه ای  ترکیب شود و زیبایی بی نظیری به شما بدهد
•    میتوانید از شیشه های کرکره ای، دوجداره، تک جداره و....  برای پارتیشن آلومینیوم استفاده کنید.
•    از لحاظ قیمت نسبت به بقیه ی پارتیشن ها ارزان تر است.
•    عایق صدا و حرارت است.
•    تعویض قطعات پروفیل پارتیشن آلومینیوم به راحتی انجام میشود.
•    به دلیل استفاده از آلومینیوم در پارتیشن شیشه ای این پارتیشن بسیار سبک و زیبا است.
•    برای فضاهای بسیار کوچک هم قابل اجرا است.
شما  میتوانید با شرکت پارتیشن پادیز برای نصب پارتیشن آلومینیوم تماس بگیرید.


آموزش نصب پارتیشن شیشه ای 

همان طور که در بالا بیان کردیم به دلیل استفاده از شیشه در پارتیشن آلومینیوم شیشه ای، نمی توان به افراد عادی یا کسانی که تجربه ی کافی در نصب ندارند سپرد تا سرمایه ای که برای این محصول کنار گذاشته بودید را نابود کنند کلا افراد میتوانند دو نوع پارتیشن آلومینیوم خود را نصب کنند این دو نوع شامل:

  1. نصاب پارتیشن:شما میتوانید  از این نوع افراد برای نصب پارتیشن آلومینیوم استفاده کنید اما یک عیب بزرگ که دارد شما نمیدانید این فرد آیا واقعا بلد هستند پارتیشن آلومینیومی نصب کنند یا در کارش حرفه ای هستند یا خیر؟ پس بهتر است از یک شرکت معتبر برای نصب پارتیشن آلومینیوم شیشه ای استفاده کنید
  2. از یک شرکت معتبر: معمولا بیشتر شرکت ها بعد از خرید پارتیشن خودشون نصاب مورد نظر خودشون را برای نصب پارتیشن شیشه ای میفرستند تا خیال مشتری راحت باشد. شرکت پارتیشن پادیز هم جز شرکت هایی است که نصاب با تجربه و حرفه ای دارد که شما میتوانید برای نصب پارتیشن با شرکت ما تماس بگیرد.

 

پارتیشن آلومینیوم اداری

نکات مهم در خرید پارتیشن آلومینیوم

•    قبل از خرید پارتیشن آلومینیوم شیشه ای باید نکات را رعایت کنید که این نکات شامل:
•    اول از همه نوع پارتیشن شیشه ای خود را انتخاب کنید مثل پارتیشن شیشه ای هوشمند، پارتیشن آلومینیوم و....
•    بودجه ای که برای پارتیشن در نظر گرفته اید را مشخص کنید تا مشاوران ما بر اساس بودجه ی شما  انواع پارتیشن را به شما پیشنهاد بدهیم.
•    خدماتی که میخواهید روی پارتیشن آلومینیومی باشد را به مشاوران ما بگویید مثل پارتیشن آلومینیومی کرکره ای، دارای عایق صدا باشد یا نه و...
•    پارتیشن ها به دو صورت مدرن و کلاسیک هستند و این دو صورت کاملا علاقه ای است بعضی از افراد دوست دارند  در دفتر یا منزلشان از پارتیشن آلومینیومی به صورت مدرن یا کلاسیک استفاده شود.
•    زمان ساخت و نصب پارتیشن آلومینیوم را حتما از مشاوران ما بپرسید تا اطلاعات دقیقی راجب زمان نصب و تحویل آن  داشته باشید
•    انتخاب یک تیم حرفه ای باعث میشود که دفتر و منزل شما زیبا تر شود.  
 شما میتوانید شرکت پارتیشن پادیز با 15 سال سابقه  برای نصب و خریدن پارتیشن آلومینیوم تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

آموزش نصب پارتیشن آلومینیوم

قیمت پروفیل پارتیشن آلومینیوم شیشه ای 

به دلایل مختلفی همچون استفاده پارتیشن شیشه ای در ادارات، منازل، رستوران ها نمی توان قیمتی ثابتی تعیین کرد علاوه بر این دلایل دیگر وجود دارد که در ادامه  آن ها را نام برده ایم.
•    متراژ اداره، منزل، رستوران
•    کیفیت شیشه بکار رفته در پارتیشن آلومینیوم
•    آیا پارتیشن شیشه ای آلومینیوم ساخته شود یا با انواع آن ها مثل تک جداره، رنگی و... ترکیب شود؟
شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران پارتیشن پادیز تماس بگیرد و صحبت کنید تا قیمت دقیقی نسبت به نوع پارتیشن شیشه ای که میخواهید به کار برود تعیین کنند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید