X

قیمت پارتیشن اداری - خرید انواع پارتیشن اداری

09191275951 کارشناس فروش
پارتیشن اداری

پارتیشن اداری به معنی جدا کننده  یا تقسیم بندی فضاهای بزرگ به فضاهای کوچک است که امروزه در بیشتر ادارات از پارتیشن استفاده میکنند اما این به این معنی نیست که نمیتوان در منزل، رستوران و دانشگاه از پارتیشن استفاده کرد. شما میتوانید پارتیشن را برای تمامی مکان ها استفاده کنید و از زیبایی که به مکان شما  میدهد لذت ببرید

پارتیشن شیشه ای پادیز
پارتیشن شیشه ای پادیز

نمونه کار پارتیشن اداری

استفاده از پارتیشن اداری باعث میشود شما علاوه بر زیبایی، حریم شخصی برای کارکنان خود ایجاد کنید. انواع پارتیشن شیشه ای داریم که شما با توجه به محیط کار و علاقه ی خود یک کدوم از پارتیشن های اداری را انتخاب میکنید. پارتیشن اداری دوجداره، پارتیشن اداری تک جداره، پارتیشن اداری شیشه ای، پارتیشن اداری آلومینیوم، پارتیشن اداری ام دی اف از جمله پارتیشن های اداری هستند که ما در این مقاله هرکدام را برای شما توضیح داده ایم تا با خواندن آن ها پارتیشن مورد نظر خود را انتخاب کنید.
یکی از شرکت های معتبر با 15 سال سابقه در زمینه ی طراحی و تولید پارتیشن اداری شرکت پارتیشن پادیز است که شما میتوانید برای خرید انواع پارتیشن اداری که در بالا ذکر شد و خواندن آن ها با شرکت ما تماس بگیرید.

انواع پارتیشن

استفاده از پارتیشن اداری به دلیل تقسیم بندی فضاها میتوان از این پارتیشن تمام محیط های اداری استفاده ی بهینه کرد. شما با انجام پارتیشن اداری میتوانید یک حریم خصوصی برای کارمندان خود ایجاد کنید تا راحت تر و با آرامش بیشتری به کار های خود برسند.
پارتیشن اداری به صورت ثابت و محترک ساخته میشود البته همان طور که گفتیم از نظر ساختار به صورت های مختلفی تقسیم میشود.
انواع مختلف پارتیشن اداری در شرکت پارتیشن پادیز تولید و طراحی میشود که در این سایت انواع پارتیشن را برای شما خواهیم گفت. 

پارتیشن اداری تک جداره 

پارتیشن اداری تک جداره

اگر شما محیط کوچکی در اختیار دارید و فکر یا تصور میکنید که نمیتوانید از پارتیشن برای محل کار خود استفاده کنید این فکر کاملا اشتباه است زیرا پارتیشن  تک جداره برای مکان هایی که کوچک هستند هم میتواند بکار برود اما این به این منظور نیست که این پارتیشن بیشتر در فضاهای کوچک استفاده میشود بسیاری از شرکت ها از این پارتیشن در فضاهای بزرگ استفاده میکنند. برای نصب این پارتیشن حتما نیاز به یک نگهدارنده یا ستون است که بتوانید این پارتیشن را نصب کنید. این پارتیشن به 2 صورت در بازار عرضه میشود که شامل:

 • پارتیشن اداری تک جداره 6 میل
 • پارتیشن اداری تک جداره 16 میل

 استفاده از این پارتیشن علاوه بر حفظ حریم خصوصی کارکنان، به دلیل استفاده از شیشه باعث حفظ نور و روشنایی محیط اداره میشود. این پارتیشن میتواند با انواع دیگر ترکیب شود تا زیبایی بهتری به اداره شما بدهد. پارتیشن اداری ام دی اف، پارتیشن اداری آلومینیوم، پارتیشن اداری شیشه ای از جمله پارتیشن هایی هستند که میتوانند با این پارتیشن ترکیب شودند.

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن  دو جداره  نوعی از پارتیشن اداری است که بیشتر در اداراتی که فضای بزرگ تری دارند استفاده میشود. این پارتیشن از دو شیشه ی به فاصله ی کم ساخته شده است که به همین دلیل میتوان از پرده ی کرکره ای در این پارتیشن استفاده کرد. نصب این پارتیشن به دلیل مقاومت بالا تر نسبت به پارتیشن اداری تک جداره دیگر نیازی به ستون یا نگهداره نیست و روی زمین متصل میشود. قیمت این پارتیشن نسبت به پارتیشن اداری  تک جداره  بالاتر است.  
شما میتوانید در این پارتیشن کابل های سیستم یا کابل های شبکه را توسط پنل هایی که باز است عبور بدهید و از آن ها استفاده کنید. البته این نکته رو هم در نظر بگیرید که ممکن است پارتیشن اداری دوجداره برای محل کار شما مناسب نباشد شما میتوانید با شرکت پادیز  برای خرید این نوع پارتیشن تماس بگیرید  تا کارشناسان پارتیشن پادیز با تعیین وقت قبلی به محل کار شما  بیایند.

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن  ام دی اف به دلیل مقاومت بالا، ارزان تر نسبت به دیگر پارتیشن ها محبوبیت زیادی دارد علاوه بر این ها در این پارتیشن به دلیل استفاده از چوب های ام دی اف بسیار سبک بوده و دارای طرح و رنگ های مختلفی است که شما میتوانید هرکدام از آن ها را خریداری کنید. این پارتیشن ها به دلیل  استفاده از چوب های ام دی اف بسیار سبک تر از نوع های پارتیشن های اداری هستند. شما میتوانید از شیشه های مات، رنگی و یا حتی از پارتیشن اداری تک جداره یا دوجداره در پارتیشن اداری ام دی اف استفاده کنید که زیبایی بینظیری به محل کار شما میدهد.

پارتیشن اداری آلومینیوم

پاریتشن اداری آلومینیوم

پارتیشن آلومینومی یکی از محبوبترین پارتیشن هایی است که در بسیاری از ادارات از آن استفاه میکنند زیرا رنگ آنودایز از رنگی با کیفیت بالا برخوردار است به همین دلیل باعث زیباتر کردن محیط اطراف می شود. این پارتیشن میتواند با پارتیشن اداری ام دی اف، پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی، پارتیشن اداری دوجداره آلومینیوم ترکیب شود. 
این پارتیشن به 3 نوع تقسم میشود که شامل:

 • پارتیشن اداری آلومینیوم 6 میل 
 •  پارتیشن اداری آلومینیومی 16 میل  MDF  
 • پارتیشن اداری آلومینیومی 16 میل لترون

حواستان به این نکته باشد که پارتیشن اداری آلومینیومی رنگ پروفیل هاش به دو صورت رنگ پودری کوره ای و رنگ به شیوه ی آنادایز انجام میشود که شیوه ی آنادایز مقاومت بیشتر دارد و همانطور قیمت بیشتر هم نسبت به رنگ کوره ای دارد.
شما میتوانید برای خرید این پارتیشن با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید و با مشاوران ما به طور رایگاه صحبت کنید.

پارتیشن اداری شیشه ای 

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای به دلیل استفاده از شیشه باعث حفظ روشنایی و نور در محیط کار میشود برای همین در بیشتر ادارات از این پارتیشن استفاده میشود. پارتیشن اداری شیشه ای ممیتوان با انواع پارتیشن ها پارتیشن اداری آلومینوم، پارتیشن اداری ام دی اف و... ترکیب شود و علاوه بر حریم خصوصی، زیبایی به محل کار شما بدهد. قیمت این پارتیشن ها را به دلیل ترکیب آن ها با انواع پارتیشن ها که ذکر شد نمیتوان تعیین کرد چون هرکدام از آن ها قیمت جداگانه ای دارند برای همین شما میتوانید با کارشناسان ما به طور رایگان صحبت کنید.

کدام نوع پارتیشن را خریداری کنیم؟

هرکدام از این پارتیشن هایی که ما در بالا گفیم مزیت خود را دارند که شما با توجه به محیط کار خود آن ها را انتخاب میکنید مثلا اگر محیط کار کوچکی دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از پارتیشن اداری تک جداره است. انتخاب بهترین نوع پارتیشن بستگی به محیط کار و سلیقه ی شما دارد. شما میتوانید برای مشاوره با شرکت پارتیشن پادیز تماس بگیرید.

نصب پارتیشن اداری 

نصب پارتیشن اداری

به دلیل استفاده از شیشه در پارتیشن باید از افراد ماهر برای نصب پارتیشن کمک بگیریم چون اگر ازفرد عادی برای نصب پارتیشن  کمک بگیریم ممکن است خساراتی داشته باشد که نتوانید هزینه ی خرید دوباره ی آن را پرداخت کنید برای همین شما میتوانید با شرکت پارتیشن پادیز برای نصب پارتیشن تماس بگیریید تا شرکت ما نصاب های ماهر خود را به محل کار شما بفرستد. 

قبل از خرید پارتیشن اداری به چه نکاتی باید رعایت کنیم؟

قبل از خرید پارتیشن ها برای اداره خود باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید بهترین پارتیشن اداری را انتخاب کنید.

 • هزینه: قبل از خرید شما باید بودجه ی خود را مشخص کنید تا به وسیله ی هزینه ی خود بتوانید پارتیشن اداری را بخرید.
 • انواع پارتیشن: شما با تحقیق انواع پارتیشن و مزیت های آن ها میتوانید انواع پارتیشن را بشناسید و بهترین نوع پارتیشن را برای محل کار خود انتخاب کنید.
 • خرید پارتیشن اداری از یک شرکت معتبر: شما باید برای خرید پارتیشن اداری از یک شرکت با سابقه خریداری کنید.

مزیت های استفاده از پارتیشن اداری

پارتیشن  در بسیاری از مکان ها از جمله ادارات، منازل، رستوران و دانشگاها استفاده میشود حالا نصب این پارتیشن ها 10 مزیت دارد که شامل:
استفاده از پارتیشن اداری مزیت هایی دارد که شامل:

 1. تنوع در طراحی و ساخت
 2. تقسیم بندی فضا و استفاده بهتر از آن
 3. هزینه بصرفه
 4.  قابلیت جابه جایی
 5.  عایق صدا 
 6. روشنایی بیشتر محیط
 7.  افزایش زیبایی محیط
 8.  مقاومت بالا
 9. حریم خصوصی برای کارکنان
 10. تعامل با محیط و کارکنان

هزینه ی خرید پارتیشن اداری

پارتیشن اداری انواع مختلفی دارد که ما هرکدام را برای شما توضیح داده ایم تا در صورت خرید دقت بیشتر کنید برای همین نمیتوان قیمت ثابتی برای پارتیشن اداری تعیین کرد به عنوان مثال  قیمت پارتیشن اداری ام دی اف نسبت به قیمت پارتیشن اداری آلومینوم متفاوت است و بالعکس.

  
 
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید